top of page
1m.jpg

PAULINA MARWIŃSKA

Właściciel Agencji Reklamowej Maarwin

 

Od prawie dziesięciu lat ściśle związana z PR-em, marketingiem, reklamą oraz sprzedażą. Dziennikarka i pasjonatka podróży. Uczestniczka wielu szkoleń marketingowych, sprzedażowych, brandingowych i networkingowych.

 

W roku 2019 znalazła się wśród TOP 100 Kobiet Biznesu wg. Pulsu Biznesu i była najmłodszą w historii osobą zakwalifikowaną do tego rankingu. W 2020 roku była jednym z ekspertów podczas panelu dyskusyjnego podczas pomorskiej edycji Forum Firm Rodzinnych Forbes. Zajęła również III miejsce w plebiscycie „Osobowość Roku 2019" wg. Dziennika Bałtyckiego oraz II miejsce w plebiscycie „Osobowość Roku 2020" w tym samym plebiscycie. Była jedną z dziesięciu kobiet, które znalazły się w cyklu „Kobieta z pasją" na łamach ogólnopolskiego miesięcznika Imperium Kobiet. Zdobywczyni prestiżowej statuetki "Lider w kreowaniu pozytywnego wizerunku firm" w konkursie Polish Businesswoman Awards magazynu ogólnopolskiego "Businesswoman&Life" w 2022 roku.

 

Zdobywczyni prestiżowej statuetki „Globalne działania Marketing&PR” w konkursie Polish Businesswoman Awards magazynu ogólnopolskiego "Businesswoman&Life" w 2022 roku. Marketer. Strateg komunikacji marki. Jeden z najlepszych specjalistów od PR w Polsce działający również na rynku globalnym. Organizatorka wielu eventów komercyjnych, jak i kulturalnych. Konferansjerka. Zorganizowała ponad 600 eventów, przeprowadziła około 240 wywiadów.

 

Na chwilę obecną skupia wokół siebie marki z sektora Premium zajmujące się produkcją lub sprzedażą dóbr luksusowych, ocieplając ich wizerunek, kreując trendy sprzedażowe i targetując dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej przez media tradycyjne, internetowe i inne formy promocji pomagające w budowaniu dobrego PR-u.

" Moim zadaniem jest nawiązywanie stałych relacji partnerskich pomiędzy firmami, jak również dbanie o całościowy, dobry wizerunek firmy, jak i o jej rozwój"

  • Instagram
  • Facebook
  • www
bottom of page