top of page

FAQ

 • Gdzie dokładnie mieści się Kabuki Studio?
  Kabuki Studio mieści się przy ul. Piwnej 1/2 w budynku Pomorskiej Izby Rzemieślniczej. W sąsiedztwie znajduje się Café Józef K. i Akademia Sztuk Pięknych.
 • Czy w okolicy Kabuki Studio jest Parking?
  Parkowanie w pobliżu szkoły jest utrudnione. Wjazd samochodem na teren Starego Miasta dozwolony jest wyłącznie dla posiadaczy wjazdówek do strefy ograniczonego dostępu. Najbliższy dostępny parking znajduje się przy ul. Świętego Ducha 2 (płatny 6zł -1 h), oraz na Targu Węglowym (płatny od poniedziałku do niedzieli 8:00-20:00, 5,50zł -1h). Istnieje również możliwość zaparkowania samochodu w położonej niedaleko Galerii Forum. Aktualny cennik parkingu dostępny tutaj.
 • Czy w okolicy można zjeść obiad?
  Tak, w pobliżu Kabuki Studio znajdują się liczne restauracje, kawiarnie, bary mleczne i bary z przekąskami.
 • Czy w okolicy znajdę miejsce noclegowe?
  W pobliżu Kabuki Studio znajdują się liczne hotele, motele i hostele. Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu noclegu, skontaktuj się z nami.
 • Czy otrzymam dyplom lub certyfikat po ukończeniu kursu?
  Tak, każda kursantka otrzyma dwujęzyczny certyfikat potwierdzający ukończenie kursu lub dyplom po ukończeniu Rocznej Szkoły Makijażu.
 • Czy muszę mieć ukończone 18 lat, żeby brać udział w zajęciach?"
  Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w zajęciach po uprzednim okazaniu zgody rodzica (opiekuna prawnego).
 • Z jakich kosmetyków korzystają kursantki w Kabuki Studio?
  W Kabuki Studio korzystamy z profesjonalnych kosmetyków m.in: Giorgio Armani, Anastasia Beverly Hills, Dior, Guerlain, Givenchy, Huda Beauty, Fenty Beauty, MAC, Charlotte Tilbury, Kat Von D, Urban Decay, Nars Smashbox, Makeup Geek, Juvia's Place, Inglot, Kryolan.
bottom of page