top of page

KURS MAKIJAŻU GRUPOWY

Kurs Makijażu w Kabuki Studio to pierwszy krok w kierunku wymarzonej kariery zawodowej wizażystki. Skierowany jest do osób początkujących oraz posiadających niewielkie doświadczenie. Program kursu obejmuje 120 godzin intensywnych zajęć w ciągu 5 miesięcy. Koncentrujemy się na praktyce, dlatego szkolenie odbywa się głównie w formie ćwiczeń. W tym czasie poznasz najważniejsze techniki makijażu oraz zyskasz niezbędną wiedzę i umiejętności do rozpoczęcia pracy jako niezależna wizażystka. 

ZAPISY: OD 1.05.2024

 

ROZPOCZĘCIE KURSU: 09.2024

KURS WEEKENDOWY 

ZJAZDY CO DRUGI WEEKEND 

(SOBOTA, NIEDZIELA 10:00-16:00)  

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W DNIACH: 

Wrzesień:

Październik

Listopad:

Grudzień:

Styczeń: 

CZAS TRWANIA: 120 GODZIN (20 ZJAZDÓW)

CENA: 5500zł + 500zł wpisowe płatne przy zapisach

(MOŻLIWOŚĆ ROZŁOŻENIA PŁATNOŚCI NA RATY 5x1100zł)

ZAPEWNIAMY

  • 120 GODZIN INTENSYWNYCH ZAJĘĆ

  • PRACĘ W 6-OSOBOWYCH GRUPACH

  • PRAKTYKA NA MODELKACH

  • SESJĘ FOTOGRAFICZNĄ 

  • ZESTAW PĘDZLI NA WŁASNOŚĆ

  • SAMODZIELNE STANOWISKA PRACY

  • PROFESJONALNE KOSMETYKI

  • CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU

KAMERALNE GRUPY

W Kabuki Studio dbamy o najwyższy poziom nauczania, dlatego pracujemy w małych, 6-osobowych grupach. Pozwala to na indywidualne podejście i dopasowanie do potrzeb każdej kursantki a także zwiększa otwartość i zaangażowanie uczestników kursu. Kameralna i przyjazna atmosfera w trakcie zajęć pozwala na swobodną dyskusję, wymianę doświadczeń a nasze instruktorki mogą poświęcić bardzo dużo czasu na wspólne ćwiczenia.

WYKŁADOWCY

Zespół Kabuki Studio składa się z grupy niezwykle utalentowanych i doświadczonych wizażystek, które pragną dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami. Brały udział w niezliczonych sesjach zdjęciowych, pokazach mody, pracowały na planach filmowych i w teatrze, współpracowały z gwiazdami polskiej muzyki, filmu i telewizji a także klientami indywidualnymi. W ramach Kursu Makijażu zajęcia prowadzą: Magda Nowak, Małgorzata Mazur, Sylwia Zawada, Magda Winciun-Nastały. 

82771873_2850332711685114_2215860850202247168_n_edited.jpg

KOSMETYKI

Korzystamy z profesjonalnych kosmetyków takich marek jak: Giorgio Armani, Lancome, Hourglass, Clinique, Tom Ford,  Anastasia Beverly Hills, Dior, Guerlain, Givenchy, Huda Beauty, Fenty Beauty, MAC Cosmetics, Charlotte Tilbury, Kat Von D, Urban Decay, Nars, Smashbox, Makeup Geek, Juvia's Place, Inglot, Kryolan, Morphe, ColourPop, Apollca, Ibra

FOTOGRAFIA DLA WIZAŻYSTEK

W ramach kursu prowadzimy warsztaty fotografii dla wizażystów, dzięki którym poznasz praktyczne rozwiązania i dowiesz się jak wykonać efektowny portret we własnym domu przy skromnym budżecie. 

SESJA ZDJĘCIOWA

Kurs Makijażu kończy się egzaminem praktycznym i sesją zdjęciową. Kursantki wykonują makijaż na wybranych wspólnie z instruktorkami modelkach. Marcin Denysiuk zajmie się realizacją fotografii beauty, które będą początkiem budowania Waszego profesjonalnego portfolio.

PROGRAM KURSU

LEKCJA 1: WPROWADZENIE

LEKCJA 2: SKÓRA

LEKCJA 3: PĘDZLE I KOSMETYKI

LEKCJA 4: ANALIZA KOLORYSTYCZNA

LEKCJA 5: KONTUROWANIE

LEKCJA 6: MAKE UP NO MAKE UP

LEKCJA 7: MAKIJAŻ DZIENNY

LEKCJA 8: GLOW MAKE UP

LEKCJA 9: KRESKA

LEKCJA 10: CAT EYE VS FOXY EYES

LEKCJA 11: SMOKY EYES

LEKCJA 12: SMOKY EYES W KOLORZE

LEKCJA 13: GLAM MAKE UP

LEKCJA 14: MAKIJAŻ ŚLUBNY

LEKCJA 15: MAKIJAŻ KOBIETY DOJRZAŁEJ

LEKCJA 16: MAKIJAŻ KAMUFLUJĄCY

LEKCJA 17: MAKIJAŻ FOTOGRAFICZNY

LEKCJA 18: SOFT SMOKY EYES 

LEKCJA 19: FOTOGRAFIA DLA WIZAŻYSTEK

LEKCJA 20: PRACA KOŃCOWA

bottom of page