O SZKOLE

Słowo "Kabuki" (jap.歌舞伎) wywodzi się od archaicznego czasownika "kabuku", oznaczającego bycie odmiennym, wyróżniającym się od otoczenia.

Kabuki Studio to szkoła makijażu, stworzona z myślą o pasjonatkach, które z makijażem wiążą swoją przyszłość artystyczną i zawodową. Bez względu na to czy jesteś osobą początkującą, czy posiadającą doświadczenie wizażystką, Kabuki Studio to miejsce, w którym zdobędziesz nowe kompetencje i rozwiniesz dotychczasowe umiejętności.

Misją Szkoły jest zapewnienie najlepszego wykształcenia i stworzenie środowiska sprzyjającego rozwojowi talentów. Nasze kursantki są dla nas najważniejsze, dlatego zawsze dajemy z siebie 200%. Staramy się zrozumieć ich potrzeby, poznać potencjał i jak najlepiej przygotować do pracy w zawodzie wizażystki.

Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub w kameralnych, maksymalnie 6-cio osobowych grupach. Dzięki temu możemy poświęcić bardzo dużo uwagi każdej osobie. Nauka odbywa się w formie kursów, lekcji indywidualnych a wkrótce w formie rocznej szkoły makijażu. Prowadzimy również zajęcia dla osób, które pragną nauczyć się jak krok po kroku wykonać perfekcyjny makijaż na sobie i opanować zaawansowane techniki makijażu dla poprawy własnego wizerunku.

Korzystamy z profesjonalnych kosmetyków takich jak: Giorgio Armani, Anastasia Beverly Hills, Dior, Guerlain, Givenchy, Huda Beauty, Fenty Beauty, MAC, Charlotte Tilbury, Kat Von D, Urban Decay, Nars, Smashbox, Makeup Geek, Juvia's Place, Inglot, Kryolan.

Kabuki Studio mieści się przy ul. Piwnej, w XVII w. kamienicy - Domu Schlütera. Jest to jedna

z najbardziej urokliwych części gdańskiej starówki. W sąsiedztwie szkoły znajdują się liczne restauracje, kawiarnie, bary i hotele. Szkoła dysponuje salą szkoleniową o powierzchni 40m2 wyposażoną w najwyższej jakości kosmetyki i profesjonalne stanowiska do wykonywania makijażu. Większe wydarzenia odbywają się w salach konferencyjnych o łącznej powierzchni ponad 100m2.

Założycielką Kabuki Studio jest Magda Nowak (Yummy Make Up Artist) – instruktorka makijażu i zawodowa wizażystka od 14 lat.